Recenze BenQ

• odpovídá mým potřebám

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• Jemný a ostrý a přesný obraz, věrné barvy odpovídající skutečnosti.
  • Ideální pro grafické práce a zpracování fotografií.
  • Přehledný manuál a snadné uvedení do provozu, přehledné a jasné menu.
  • Krásný design výrobku, naprostá spokojenost

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2020

Zakoupeno v K24.cz

• skvělý obraz,menu komplet v češtině
  • zatím žádná

Přidáno: 3. dubna 2020

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Za ty peníze se jen těžko dá sehnat něco lepšího

BenQ GW2780

BenQ GW2780

Přidáno: 31. března 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

Výrobek OK, vybral jsem si ho na základě popisu, který u výrobku byl a nezklamal.

Přidáno: 27. března 2020

• Bez vadných pixelů
  • Továrně předkalibrován
  • Působí robustně

Vestavěné reproduktory jsou velmi slabé.

Přidáno: 15. března 2020

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Kalibrovaný monitor již od výrobce

Přidáno: 24. ledna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pěkné barvy, tenký rámeček kolem displeje, krásně schované kabely v držáku monitoru, v češtině. Pěkná cena.
  • jediná nevýhoda je nepřítomnost zabudovaných reproduktorů, jinak za tu cenu super monitor

Myslím že to byla dobrá koupě za tu cenu. Určitě doporučuji, spokojenost perfektní.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Ověřený zákazník

BenQ SW321C

Přidáno: 30. prosince 2019

• přepínání barevných prostorů včetně Adobe RGB
  • 4K
  • hotkey puck (parádní věc, která velice zpříjemňuje přepínání profilů a ovládání třeba i jasu)
  • konzistentní podsvit, bleeding patrný, ale "kultivovaný" a lépe už to možná u IPS ani nejde na takhle velké úhlopříčce (testovány dva kusy, oba z tohoto pohledu identické)
  • dejte si pozor na vadné pixely; první kus měl vadný pixel na bílé ploše, téměř ve středu, což bylo nepříjemné; i můj druhý kus má jeden vadný pixel na bílé ploše a dva jiné, pozorovatelné na 100% černé; bílý je mimo běžný zorný úhel a černé nejsou normálně vidět vůbec, tudíž jsem se rozhodl si nechat panel i s těmito vadami, protože už nemám sílu jej znovu reklamovat (ačkoliv u prvního kusu to bylo, ke cti prodejce, zvládnuté perfektně a vyměněno na prodejně kus za kus); bohužel už dříve jsem řešil panel jiného výrobce a také vracel kvůli vadám - abyste pochopili ten úbytek sil - holt nevydržím boxovat déle než tři kola :-)

Přidáno: 19. prosince 2019

BenQ SW270C

BenQ SW270C

Petrklíč Petrklíč

Přidáno: 25. listopadu 2019

• poměr kvalita, zobrazení, ergonomie a cena
  • absence vestavěných reproduktorů

SW270C mám doma teprve týden a tak na nějaké velké shrnutí je brzo. Potřeboval jsem nový monitor primárně na práci s fotografiemi s úhlopříčkou 27 palců a rozlišením 2,5K. V této kategorii moc velký výběr není. Lídr je vlastně jen jeden a to Eizo, kterému úspěšně na paty šlape právě BenQ. 270ka je velmi kvalitně dílensky zpracovaná, podstavec se stojanem je stabilní a robustní. Displej je samozřejmě plně polohovatelný, v decentním, černém matu, který sluší fotografickému nářadí a s tenkými rámečky. Podsvícení je po celé ploše displeje pravidelné a díky rozlišení jsou detaily na fotkách neskutečné. Díky kalibraci z Tchaj-wanské fabriky jsou barvy skvělé a není s nimi třeba nic dělat. Úhlopříčka 27 palců je pro mě optimální, někomu však může vyhovovat i větší. Specialitkou je hotkey puck, kterým se dá nastavit displej, bez toho chodit někde do menu. Třeba kolečkem na puku jen točíte vlevo, či vpravo a měníte jas dle okolního světla, velmi rychlé a praktické. Moc oceňuji, že součástí příslušenství je i stínící clona, která jinak stojí 2400 kč. Je však třeba zmínit, že monitor nemá vestavěné reproduktory, což je u fotografického monitoru pochopitelné. Kdo chce, může si zapojit externí repráky. Já to mám vyřešené, pro případ potřeby zvuku, špuntovými sluchátky. Práce s úpravou fotek v editoru je pro mě nyní luxus, oproti mé staré iiama. Takže jestli hledáte kvalitní fotografický monitor a nechcete dát za porovnatelné Eizo CG 2730 42 tisíc, tak BenQ 270 C je to pravé pro vás...

Ověřený zákazník Pekro Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2019

Zakoupeno v Pekro

• projektor lze používat jak za úplné tmy, tak za světla. V případě, že mám po bytě rozsvíceno, nijak zásadně to nesnižuje kvalitu obrazu. Pokud je venku světlo, kvalita se trochu sníží, ale pořád je to dobrý kompromis oproti jiným projektorům

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2019

Zakoupeno v CZC.cz

Monitor zcela odpovídá mým představám.

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2019

Zakoupeno v K24.cz

• naprosto perfektní svítivost, používáme na dálku cca 8 m a obraz na zdi (bez plátna) je dokonalý, vč. velikosti zobrazované plochy, prostě paráda

Přidáno: 1. srpna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Dobrý obraz, intuitivní ovládání diskrétně umístěnými tlačítky. Zvuk je slušný, ale pro lepší kvalitu je třeba přidat reproduktory.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Výborný kontrast barev
  • Lze nastavit nízký příkon
  • Možnost snížení vyzařování modrého světla - chrání vaše oči
  • HDMI, DVI a VGA porty
  • Kabely lze schovat do stojánku
  • Automaticky nastaví jas podle okolního osvětlení
  • Pozorovat obrazovku lze z libovolných úhlů
  • Nízký stojánek (to jsem vyřešil podložením knížek)

Původní nastavení je v angličtině. Lze přepnout do češtiny.

Přidáno: 20. května 2019

Zakoupeno v Megapixel.cz

• 99% Adobe RGB, 100% sRGB, rozlišení 1920x1200 zvládá i průměrná grafická karta obsloužit, 24" displej IPS ... dává jistotu editace k požadovanému výstupu pro tisk bez nemilého překvapení. Skvělé konektorové vybavení.

BenQ BL2420PT

BenQ BL2420PT

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2019

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

chybí kabel HDMI

Zobrazuji 81 - 100 ze 140 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7